Akční plán ke koncepci města Beroun

Vážení poskytovatelé kultury ve městě Beroun,
touto cestou si Vás dovoluji oslovit s žádostí o spolupráci při zpracování Akčního plánu ke Koncepci kultury města Beroun.

Vážení poskytovatelé kultury ve městě Beroun,

touto cestou si Vás dovoluji oslovit s žádostí o spolupráci při zpracování Akčního plánu ke Koncepci kultury města Beroun. V příloze zasílám znění návrhu Akčního plánu, který v této podobě zpracovali členové pracovní skupiny jmenovaní Radou města Beroun za účelem jeho vytvoření. Akční plán bude ve finální podobě zpracován ve formátu word, pro připomínkování a zpracování byl zvolen formát excel.

Byli bychom velice rádi, pokud byste si mohli Akční plán pročíst a v případě jakýchkoliv podnětů a připomínek nám vyplnili na následujícím odkaze formulář, který je pro připomínky určen.

Připomínky je možné prostřednictvím formuláře podat do 14. 1. 2024 včetně. Členové pracovní skupiny se budou zabývat všemi došlými podněty.

Odkaz na formulář pro připomínky: https://forms.gle/Ti1KyuANJxbECf177

Předem Vám děkujeme za spolupráci.

příloha

Akční plán_priority_cíle_podklad_pro_zpracování.xlsx